Mean Well GSM60A15-P1J AC/DC Power Supply Medical 1 Output 60 W 15 V 4 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MEAN WELL
SKU: 1357669695573
MPN: GSM60A15-P1J
UPC/HSN: 85044029
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection