COSEL TUHS5F24 AC/DC PCB Mount Power Supply (PSU), ITE, 1 Output, 5.28 W, 24 V, 220 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: COSEL
SKU: 7167639224405
MPN: TUHS5F24
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection